Інтерєр малогабаритної квартири


« У простоті та не в образі   |   Вітчизняні акрилові ванни від постачальника BAS задовольняють всім без виключення вимогам і запитам замовників »

Потім таким же чином зміряйте меблі. Щоб нанести її на план, уявіть, що ви бачите свій диван, стіл або стілець зверху. І ви легко зможете обійтися простими геометричними формами. Наприклад, ліжко зображається, як прямокутник відповідних розмірів з умовним зображенням подушок (одній або два - залежно від того, яка це ліжко - одно- або двоспальна).
Всі світильні прилади перекреслюються хрестиками, а контури предметів, що перекривають один одного, наносяться пунктирною лінією.

У вас є план, містер Фікс?

Якщо ви володієте якою-небудь дизайнерською програмою, то ви можете просто внести всі потрібні вам розміри до неї і, викресливши план, отримати як тривимірне зображення, так і можливість рухати легко меблі і відразу ж бачити результат.
Якщо ви тільки намірюєтеся освоїти подібну програму, радимо набувати чого-небудь простіше, наприклад, House Beautiful (якщо, звичайно, ви не збираєтеся займатися дизайном професійно). Не забудьте придбати також самовчитель або який-небудь посібник з даної програми, або скористайтеся допомогою, яка знаходиться вже в самій програмі.

Якщо у вас немає такої можливості, пропонуємо два варіанти, як ви можете рухати свої меблі на плані. Найпростіший спосіб - це “вирізувати” наявні меблі з щільного паперу або картону (краще кольорового). В цьому випадку ви легко зможете пересувати всі ці квадратики і прямокутники по вашому плану, шукаючи їм якнайкраще місцерозташування.
Не хочете вирізувати - скористайтеся калькою - накладете її на ваш план і, обводивши на ній новою місцезнаходження предметів, ви кожного разу отримуватимете новий інтер’єр. Потім просто виберіть кращий.


Tags: , , , , , ,

Перепланування


Схожі записи

Posted under Перепланування від on Monday 14 April 2008 at 09:15